Lubuska Gala Disco Świebodzineiro

16-17 czerwca 2023, Świebodzin

FESTIWAL DISCO POLO ŚWIEBODZIN

Discopolo jest jednym z najbardziej znanych gatunków muzycznych w Polsce. Od lat ludzie słuchają ją na imprezach i tańczą do niej na weselach. Discopolo istnieje od całkiem niedawna, ponieważ pojawiło się na rynku muzycznym w latach 80., chociaż największy rozgłos zyskało w ostatnim dziesięcioleciu XX wieku. To wszystko dzięki takim twórcom, jak Top-One, Boys czy Skaner. Przyjdźcie się zabawić na Disco Świebodzineiro, a będziecie wspominać te chwile przez lata!

O FESTIWALU DISCO ŚWIEBODZINEIRO

Festiwal Disco Świebodzineiro jest zlokalizowany w centralnej części województwa lubuskiego i tak jak sama nazwa wskazuje – w Świebodzinie. Będzie to największe wydarzenie roku dla fanów Discopolo. Wynajęliśmy dla Was największą scenę w województwie lubuskim i zadbaliśmy o to, żebyście usłyszeli tylko największe gwiazdy Discopolo. Między innymi kultowi artyści z lat 90. – Skaner, Boys i Top-One. Także najpopularniejsi twórcy z serwisów społecznościowych – Piękni i Młodzi, Skolim & Woners, Miły Pan i Topky. Pamiętajcie, że lista występujących nie jest jeszcze pełna. Organizatorzy mogą Was ciągle pozytywnie zaskoczyć co do dalszego składu artystów na Disco Świebodzineiro. Przekonacie się o tym niebawem! 

Samo miejsce odbywania się festiwalu Disco Świebodzineiro jest nieprzypadkowe. Jest to najpopularniejsze miasto w województwie lubuskim – dlaczego? Ponieważ na jego terenie znajduje się 36-metrowy pomnik Jezusa i jest on idealnym punktem widokowym. Już na samym evencie znajdziecie strefę gastronomiczną, barową oraz wyjątkową ,,strefę chillu”. Dzięki temu możecie się delektować pysznymi potrawami i jednocześnie spróbować naszych wyjątkowych drinków lub napoi bezalkoholowych. Nie musicie się więcej bać, że nie macie jak odpocząć!

Nie możemy też przecież zapomnieć o najmłodszych widzach – zorganizujemy dla nich specjalną strefę zabaw DOIT. Znajdą tam wiele rozrywkowych atrakcji, m.in. dmuchane zamki oraz kolorowanie twarzy. Nasi goście festiwalu Disco Świebodzineiro mogą wygodnie zaparkować swoje pojazdy na dużym polu parkingowym. Aby łatwo można było dotrzeć do eventu, wynajęliśmy „DOIT-busa”, który bezpłatnie przewiezie każdego uczestnika festiwalu Disco Świebodzineiro. Dzięki nam Disco Świebodzineiro będzie już zawsze kojarzyć się Wam z centrum największej zabawy i muzyki pierwszej klasy! Na co czekacie? Dołączcie do nas!

Harmonogram

PIĄTEK 16.06.2023

SUPPORT
SKANER
AFTER PARTY
SKOLIM
TOPKY
MIŁY PAN
PIĘKNI I MŁODZI
BOYS
SOBOTA 17.06.2023

???
MIRAMI
???
TOP ONE
???
???
???