DOIT! Rap Fest

09-10 czerwca 2023, ŁAGÓW LUBUSKI

FESTIWAL HIP HOP ŁAGÓW LUBUSKI

Event DO IT RAP FEST zrzesza największą ilość fanów muzyki hip-hop w najpopularniejszym letnim kurorcie w województwie lubuskim. Właśnie w Łagowie – wraz z bezpośrednim kontaktem z Jeziorem Łagowskim i plażą – usłyszycie najlepszych polskich raperów. DO IT RAP FEST specjalnie wynajęło największą scenę festiwalową w całym województwie lubuskim. W ten sposób 14 najbardziej znanych artystów zdoła zagrać dla Was w ciągu dwóch dni koncertów – będą to m.in. Peja, Paluch i Smolasty. Sprawdzajcie naszą stronę regularnie, ponieważ organizatorzy co jakiś czas aktualizują listę występujących na DO IT RAP FEST.

O FESTIWALU DO IT RAP FEST

Dla znacznej części młodych ludzi Hip Hop i Rap są ważnym elementem życia. Tego właśnie fani szukają – poczucia wspólnoty, mocnych wrażeń i niezapomnianych doświadczeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkie przeżyte koncerty do końca życia. Dołącz do swojej kolekcji nasz festiwal DO IT RAP FEST.

Teren naszego festiwalu DO IT RAP FEST w województwie lubuskim potrafi ugościć minimum 15 tys. uczestników, którzy szukają świetnej zabawy i muzycznych doznań. Oczywiście, nie mogłoby na tak dużym evencie zabraknąć smacznego jedzenia, które będzie cały czas dostępne na terenie festiwalu DO IT RAP FEST. Będzie dostępne także do kupna wiele orzeźwiających napoi zwykłych i alkoholowych. Przygotowaliśmy również specjalnie dla Was przynajmniej 700 miejsc siedzących przy gastronomii, abyście właśnie tam mogli zapewnić sobie wygodę. Każdy, kto będzie szukać miejsca do odpoczynku i relaksu, nie znajdzie ją nigdzie indziej, jak tylko w naszej „strefie chilli DOIT”. To jeszcze nie wszystko –  uczestnicy festiwalu DO IT RAP FEST będą podziwiać cudowne pokazy instalacji świetlnych oraz sztuk pirotechnicznych. Zorganizowaliśmy dla osób przemieszczających się za pomocą aut czy motorów nawet 3-hektarową powierzchnię do zaparkowania swoich pojazdów. Łagów Lubuski to centrum muzyki hip hop i rap oraz niezapomnianej zabawy z przyjaciółmi. Nasz festiwal DO IT RAP FEST będzie w rezultacie wyjątkowy oraz zostanie w pamięci na długo, jako najlepsza hip hopowa impreza lata!