11 lutego 2023, Zielona Góra

KONCERT WALENTYNKOWY W ZIELONEJ GÓRZE

W sobotę 11 lutego odbędzie się wyjątkowy Koncert Walentynkowy w Hali CRS w Zielonej Górze. Bilety już dostępne!

W ten magiczny wieczór na scenie pojawią się:
Kamil Bednarek – z inauguracją nowej trasy koncertowej! (Dowiedz się więcej o trasie)
Michał Szczygieł
Team Skolim

Widzimy się? 🙂

Skolim & Woners

Skolim to artysta muzyczny, oraz aktor znany z roli Patryka w serialu „Barwy Szczęścia” emitowanego w TVP. Autor hitów „Wyglądasz idealnie” oraz „Kiss me baby” które podbiły polski YouTube w roku 2022. Utwór „Wyglądasz idealnie” w 6 miesięcy od publikacji został wyświetlony ponad 100 mln. razy i jest najczęściej odtwarzaną polską piosenką w 2022 roku. Na swoim koncie ma również dwa wygrane pojedynki na zasadach MMA w federacji „Prime Show MMA”

WonerS to uczestnik TEAM SKOLIM i grupy TIK TOK SHOW zrzeszającej paczkę najlepszych Tik Tokerów. Jego utwór Szalony Weekend stał się w 2022roku hitem Tik Toka i nagrano do niego kilkanaście tysięcy fimików w 2 miesiące, natomiast utwory Milion Monet i Tabaluga podbijają YouTuba. Jego utwory grane są przez Radio VOX, WAWA / Supernova, Eska i RMF Maxx, a teledyski grane przez wszystkie TV muzyki tanecznej. Gra na największych polskich festiwalach i galach.

Posłuchaj Skolima:

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek karierę muzyczną zaczął w 2008 roku, kiedy to zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin. Formacja ta zdobyła szeroką popularność w 2010 roku, dzięki udziałowi artysty w programie telewizyjnym. Wydany w tym okresie debiutancki album zespołu, zatytułowany „Szanuj”, uzyskał status podwójnej platyny. W 2012 roku po kilku zmianach zespołowych powstaje zespół BEDNAREK, z którym Kamil nagrywa albumy: „Jestem…”, „Oddycham”, „Talizman” oraz „MTV Unplugged BEDNAREK”.

Rok 2019 przyniósł duże zmiany, które zapoczątkował projekt  #bednarekinaczej. Powstały single „Bądź przy mnie”, „Momenty”„ Wojownik Światła” oraz  „Pull Up”, które zapowiadały album „INACZEJ”. Płyta została nagrana przy współpracy Kamila Bednarka z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim.

Posłuchaj Kamila Bednarka:

Michał Szczygieł

Michał Szczygieł to czołowy wokalista młodego pokolenia na polskiej scenie pop. Zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem „Nic tu po mnie”, jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 r. utwór „Spontan”, który jak dotąd zyskał status podwójnej platynowej płyty. W czerwcu 2021 r. ukazał się debiutancki album Michała zatytułowany „Tak jak chcę”. Latem 2022 r. Michał powrócił na szczyty radiowych list przebojów w całej Polsce z hitowym singlem „Adrenalina”, po raz kolejny udowadniając, że dynamiczne, popowe produkcje to jego żywioł.

Posłuchaj Michała Szczygła:

Posłuchaj Skolima:

Posłuchaj Kamila Bednarka:

Posłuchaj Michała Szczygła:

Kamil Bednarek z muzycznym projektem #AmbasadorzyRozrywki” odwiedzi największe miasta w Polsce w ramach klubowej trasy koncertowej.
Kamil Bednarek wraz z współdzielącymi z nim scenę Ambasadorami Rozrywki zaprasza na długo wyczekiwane koncerty klubowe, w ramach trasy nowo powstałego projektu muzycznego. W lutym i marcu 2023 artysta wraz ze swoim zespołem zaplanował kilkanaście energetycznych wydarzeń, w których odwiedzi największe miasta w Polsce.
Kamil Bednarek karierę muzyczną zaczął w 2008 roku, kiedy to zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin. Formacja ta zdobyła szeroką popularność w 2010 roku, dzięki udziałowi artysty w programie telewizyjnym. Wydany w tym okresie debiutancki album zespołu, zatytułowany „Szanuj”, uzyskał status podwójnej platyny. W 2012 roku po kilku zmianach zespołowych powstaje zespół BEDNAREK, z którym Kamil nagrywa albumy: „Jestem…”, „Oddycham”, „Talizman” oraz „MTV Unplugged BEDNAREK”. Rok 2019 przyniósł duże zmiany, które zapoczątkował projekt #bednarekinaczej.
Powstały single „Bądź przy mnie”, „Momenty”„ Wojownik Światła” oraz „Pull Up”, które zapowiadały album „INACZEJ”. Płyta została nagrana przy współpracy Kamila Bednarka z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim. W październiku 2022 Kamil Bednarek podzielił się z fanami teledyskiem do utworu „Ambasadorzy Rozrywki”, który stanowi zapowiedź klubowej trasy koncertowej, zaplanowanej na pierwszą połowę 2023 roku.

W przerwach Koncertu Walentynkowego przygotowaliśmy dla Was TIK SHOW! Anasteisha, Sebastian Kowalczyk oraz Ciapur – czołowi europejscy Tik Tokerzy zapraszają młodzież do wspólnej zabawy składającej się z programu artystycznego zawierającego zarówno pokaz najnowszych trendów TiK Toka jak również wspólne nagrania filmików oraz elementy muzyczne!